Nové senzory pro IoT

Na základě požadavků našich klientů se nám podařilo vyrobit nové senzory. Dále jsme jsme rozšířili naše techologie i o NB-IOT. sledujte náš eshop, kde naleznete kompletní sortiment našich výrobků.

Nová senzorika v oblasti IoT

naše portfolio senzorů jsme rozšířili o dva nové typy senzorů, které najdou uplatnění nejen v oboru pro který byly primárně konstruovány, ale i v jiném obdobném odvětví.

Tyčový teplotní senzor

Tyčový senzor se 4 měřícími segmenty vzdálenými od sebe 60cm. Rozsah teplot -55 – 125°C. Teploměr je určený pro zjištění výškového, hloubkového teplotního profilu. Tyčový teploměr je vyroben z robusní sklolamátové tyče čímž je zajištěna i větší odolnost vůči mechanickému namáhání. Tyč je dlouhá cca 3m a není rozebíratelná. Uplatnění nalezne jak v zjišťování teploty v obilných silech, sadech a skladech se sypkými materiály náchylnými na změnu teploty.

Senzor pro snímání spotřeby elektrické energie

Čítač impulsů, snímání probíhá prostřednictvím externí optické sondy, která je součástí čidla. Snimač je vhodný pro meření spotřeby elektrické energie. Instalace se provádí přilepením optické sondy na blikající LED světýlko na elektroměru kompatibilní s převážnou většinou elektroměrů.