Bezpečnost a ochrana

Internet věcí nachází uplatnění nejen v odvětví bezpečnosti a ochraně osob, zvířat a věcí, ale i v prevenci a monitoringu zdraví. Bateriově napájené senzory s dlouhou dobou své životností dokáží střežit a hlídat fyzikální veličiny a přístupy i v místech, kde není přístup k elektrické síti a jakékoliv přenosové infrastruktuře.

Naše RFID čtečky monitorují pohyb osob a jejich případnou činnost v dané lokalitě. Své uplatnění nachází ve facility managementu, sociálních službách a ostraze objektu. Příslušenství k RFID čtečkám jsou i SOS náramky.

Sekurity brána spolu se svými čidly jako je pohybový senzor, magnetický kontakt, záplavový senzor, kouřový senzor nachází uplatnění jak v ostraze chat, ale i domácností.

Sledování a udržování hodnot environmentálních veličin jako je Teplota, relativní vlhkost a CO2 zajistí kvalitní prostředí na pracovištích, školách a nemocnicích.

Při dosažení hraničních hodnot všech snímaných veličin naše senzory zasílají alarmovou zprávu, tak aby uživatel měl možnost příjmout opatření proti případným vzniklým škodám.